O nás

 

S výrobou ponožek a podkolenek jsme začali asi před deseti lety, kdy v Ostravě udeřila krutá zima.  V obchodech se nic pořádného teplého nedalo sehnat a tak jsme se rozhodli uplést si ponožky vlastní. Naše ponožky a podkolenky jsou pleteny z párané vlny na dvou jehlicích, do vlny není přidáván žádný chemlon. Postupně jsme naši výrobu rozšířili o šály.  Jsme Vám schopni uplést jakékoliv ponožky, podkolenky či šály  různých barev a velikostí dle vašeho přání.

 

Pletení je náš velký koníček! Začínali jsme s pletením pro naše rodiny a kamarády. S navyšováním počtu zakázek jsme museli rozšířit náš „pletací tým“  o další rodinné příslušníky a také vytvoření webových stránek nás jistě otevřelo více světu. Naše ponožky využívají lidé v domovech pro seniory, rodiny u televize či rybáři u dlouhého sezení při čekání na svůj úlovek.

 

Chcete pánské, dámské dětské nebo snad nadměrné ponožky/podkolenky? Nezapomeňte, že také vyrábíme i nadměrné velikosti ponožek. Nově na Vaše přání pleteme  šály a návleky. Napište svoji představu do kontaktního formuláře a my se postaráme, aby jste byli po všech stránkách spokojeni. Pokud Vám nevyhovuje email, zavolejte na číslo uvedené v kontaktech a  jistě se domluvíme na všech podrobnostech.

 

Výroba jednoho páru ponožek/podkolenek/šály/návleků trvá v rozmezí 1 týdne, obvykle do 3 dnů. Vše záleží od momentálního množství objednávek.

 

Ponožky a podkolenky zasíláme po celé České republice a zahraničí dobírkou, pečlivě zabalené a připravené k použití!

Doufáme, že budete s našimi produkty spokojeni a vrátíte se na naše stránky zase, ať už z důvodu koupě dalších ponožek do sbírky nebo pro inspiraci na příjemný dárek třeba k Vánocům.

 

Kolektiv Ponožkář.cz